Оригінальне театралізоване дійство - зустріч з поетесою Катериною Вербівською "Намисто мого життя"

2018-04-27

/Files/images/novini/nov2018/DSCN2026.JPG

27 квітня в бібліотеці в рамках літературно-мистецької вітальні "Перехрестя", відбулось оригінальне театралізоване дійство - зустріч з поетесою Катериною Вербівською "Намисто мого життя".

Легенди складаються людьми. Люди - герої усіх легенд і переказів. Життя і творчість К. Вербівської - теж легенда, іноді містична, але захоплююча, цікава і повчальна. "Розгубивши" у дитинстві чарівні намисти (складові щастя), пані Катерина все життя в пошуках себе. Віднайшла себе - знайшла і щастя. Ось її життєві цінності:Бібліотека, родина, віра, робота, захоплення і кохання. "Намисто щастя" відтепер буде Оберегом Поетеси. Як і наша шана, повага і Любов.

/Files/images/novini/nov2018/DSCN1961.JPG

/Files/images/novini/nov2018/DSCN1992.JPG